(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-16 22:07

1,5

(Nr 2160831)
1,5

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

70.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 321.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od wielkości towaru, terminu przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim przy przewozie towarów płynnych oraz towarów sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Szadłowice, 88-140, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dzierżoniów, 58-200, Polska

Termin elastyczny