(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-03 01:54

1 adult bike

(Nr 1825420)
1 adult bike

Waga w kg:

12.00

Dystans: 2345.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę transportu jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto ulokować w oddzielnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów chroniących rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Debreczyn, Węgry

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bolton, Wielka Brytania

Termin elastyczny