(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-03 01:54

1 adult bike

(Nr 1825420)
1 adult bike

Waga w kg:

12.00

Dystans: 2345.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle warto odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów ochraniających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Debreczyn, Węgry

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bolton, Wielka Brytania

Termin elastyczny