(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 adult hybrid bicycle (Nr 6717026)

1 adult hybrid bicycle

Waga w kg (łączna):

12

Dystans: 1863.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bournemouth, Bournemouth

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu czy też kupić właściwy karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się osłonić papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.