(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-05 08:54

1 bed 3 chairs

(Nr 1827551)
1 bed 3 chairs

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg:

6.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Michael Krohns gate 54, Bergen, 5057, Norwegia

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Solheimslien 60, Bergen, 5056, Norwegia

5 cze 2017