(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 22:24

1 bed flat (Nr 2747600)

1 bed flat

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1024.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Bruxelles - Brussel, Belgia

Od 1 sie 2018 do 14 sie 2018

Adres i termin dostawy

Glasgow, Wielka Brytania

Termin elastyczny