(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bed flat (Nr 4523909)

1 bed flat

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2202.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Kingston Upon Thames

24 sty 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Lizbona

25 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.