1 bed flat move (Nr 6545745)

Waga w kg (łączna):

590

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [€]:

800

Dystans: 1087.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Od 24 lis 2020 do 28 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Ely

Od 29 lis 2020 do 9 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.