(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 bed house Removal (Estimated 10 to 12m3 space needed) (Nr 4694692)

1 bed house Removal (Estimated 10 to 12m3 space needed)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1855.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin 6

Od 9 wrz 2019 do 10 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Nouvelle-Aquitaine, Pau

Od 13 wrz 2019 do 16 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.