(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bedroom (Nr 5970840)

1 bedroom

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1303.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

20 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardy, Villongo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.