(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bedroom house na parterze (Nr 4932726)

1 bedroom house na parterze

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1665.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, London Colney

Od 31 sie 2019 do 1 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Od 3 wrz 2019 do 8 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.