(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bedroom single occupancy (Nr 5376934)

1 bedroom single occupancy

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 2340.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Edynburg

19 gru 2019

Adres i termin dostawy

Węgry, Pest Megye, Budaörs

21 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego dobytku.