(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 15:03

1 BICICLETA

(Nr 1828790)
1 BICICLETA

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1722.00 km

Informacje dodatkowe:

He intentado, sin conseguirlo, calcular online coste de envío en caja (medidas aprox 100x0,90x150) de una bicicleta desde Madrid a Londres, a finales de este mes. Por favor informen. Gracias/saludos

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub zakupić właściwy karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny