(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 15:03

1 BICICLETA

(Nr 1828790)
1 BICICLETA

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1722.00 km

Informacje dodatkowe:

He intentado, sin conseguirlo, calcular online coste de envío en caja (medidas aprox 100x0,90x150) de una bicicleta desde Madrid a Londres, a finales de este mes. Por favor informen. Gracias/saludos

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też zakupić pasujący karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i usunąć wszelkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto osadzić w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny