(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 19:45

1 bicicleta

(Nr 1920411)
1 bicicleta

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 717.00 km

Informacje dodatkowe:

Bicicleta de niño mediana, montada y sin embalaje. Necesitaría también el mismo recorrido a la inversa. a partir del 05/09/2017 recogida en Labajos, Segovia y entrega en Barcelona, sin día fijo de entrega.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu czy też zakupić taki karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto odkręcić i ściągnąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

14 sie 2017

Adres i termin dostawy

Labajos, Hiszpania

Od 16 sie 2017 do 17 sie 2017