(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 19:45

1 bicicleta

(Nr 1920411)
1 bicicleta

Waga w kg:

10.00

Dystans: 717.00 km

Informacje dodatkowe:

Bicicleta de niño mediana, montada y sin embalaje. Necesitaría también el mismo recorrido a la inversa. a partir del 05/09/2017 recogida en Labajos, Segovia y entrega en Barcelona, sin día fijo de entrega.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić i usunąć wszelkie ruchome elementypedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

14 sie 2017

Adres i termin dostawy

Labajos, Hiszpania

Od 16 sie 2017 do 17 sie 2017