(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 14:03

1 bicicleta

(Nr 2007287)
1 bicicleta

Waga w kg (łączna):

11.00

Dystans: 996.00 km

Informacje dodatkowe:

Esta embalada en caja de 1.5 x 0.80 x 0.25

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź zakupić stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba osłonić makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów osłaniających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny