(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 14:03

1 bicicleta

(Nr 2007287)
1 bicicleta

Waga w kg:

11.00

Dystans: 996.00 km

Informacje dodatkowe:

Esta embalada en caja de 1.5 x 0.80 x 0.25

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementypedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach lub osłonić fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 . Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny