(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-12-30 09:14

1 Bicicleta

(Nr 2247780)
1 Bicicleta

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1497.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania albo kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się umieścić w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle warto zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londres, Wielka Brytania

Termin elastyczny