(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-25 08:02

1 bicicleta

(Nr 3009352)

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 1940.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź nabyć pasujący karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić gazetami czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ulm, Niemcy

Termin elastyczny