(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bicicleta (Nr 4632628)

1 bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1989.00 km

Adres i termin nadania

Argentyna, Rn, Bariloche

20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Argentyna, Catamarca, Fiambala

7 sty 2020


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ulokować w osobnych, małych pudełkach czy też osłonić fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.