(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bicicleta (Nr 4928682)

1 bicicleta

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Kolumbia, Distrito Capital De Bogotá, Bogota

Od 9 wrz 2019 do 11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Alacant

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź nabyć pasujący karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić papierem bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.