(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 bicicleta mujer (Nr 4317781)

1 bicicleta mujer

Waga w kg (łączna):

19

Dystans: 421.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić pasujący karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się osadzić w oddzielnych, małych pudełkach albo osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się osłonić papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.