(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-30 22:48

1 bicycle

(Nr 1761360)
1 bicycle

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź nabyć taki karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto odkręcić i usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów osłaniających przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Boston, 02128, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny