(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-26 03:59

1 bicycle

(Nr 1869890)

Waga w kg:

14.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Carbon fiberRoad bike Size 56 cm frame

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę transportu dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania bądź nabyć stosowny karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruszające się częścipedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Buenos Aires, Argentyna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Montreal, Kanada

Termin elastyczny