(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-26 03:59

1 bicycle

(Nr 1869890)

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Carbon fiberRoad bike Size 56 cm frame

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo zakupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Buenos Aires, Argentyna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Montreal, Kanada

Termin elastyczny