(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 21:52

1 bicycle

(Nr 2000558)
1 bicycle

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu albo nabyć stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy odkręcić i zdjąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Dayton, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny