(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 21:52

1 bicycle

(Nr 2000558)
1 bicycle

Waga w kg:

12.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę przewozu dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu lub zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto odkręcić oraz usunąć wszelkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Dayton, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny