(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 18:41

1 bicycle

(Nr 2017502)

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Need to get it to CA 2017/10/16 but earlier is fine whatever is cheaper! Dimensions length 120cm, height 90 cm width 24cm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub zakupić stosowny karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Hermitage Drive, Edynburg, EH10 6DD, Wielka Brytania

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hillsborough, 94010, Stany Zjednoczone

Od 15 paź 2017 do 16 paź 2017