(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 18:41

1 bicycle

(Nr 2017502)

Waga w kg:

30.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Need to get it to CA 2017/10/16 but earlier is fine whatever is cheaper! Dimensions length 120cm, height 90 cm width 24cm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję przewozu rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Hermitage Drive, Edynburg, EH10 6DD, Wielka Brytania

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hillsborough, 94010, Stany Zjednoczone

Od 15 paź 2017 do 16 paź 2017