(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-23 16:00

1 bicycle (Nr 3001432)

1 bicycle

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 2300.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić taki karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Irlandia, Galway, Galway

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny