(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-02 18:57

1 Bike

(Nr 2539272)
1 Bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź kupić pasujący karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Toronto, Kanada

Od 16 lip 2018 do 14 sie 2018

Adres i termin dostawy

삼락동, 46962, Korea Południowa

Od 4 wrz 2018 do 28 wrz 2018