(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-02 18:57

1 Bike

(Nr 2539272)
1 Bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Touring bike including racks and pannier bags. Packed in cardboard bike box.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź kupić pasujący karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Toronto, Kanada

Od 16 lip 2018 do 14 sie 2018

Adres i termin dostawy

삼락동, 46962, Korea Południowa

Od 4 wrz 2018 do 28 wrz 2018