(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 Bike (Nr 4710204)

1 Bike

Waga w kg (łączna):

19.00

Dystans: 1551.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Sussex, Littlehampton

Od 1 sie 2019 do 14 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub nabyć odpowiedni karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych kartonach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.