(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 16:30

1 BOX Z NARTAMI z UK

(Nr 2339336)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

13.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1468.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Teddington, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Termin elastyczny