(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bycicle (Nr 4858562)

1 bycicle

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1716.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 11 sie 2019 do 22 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madrid

Od 2 wrz 2019 do 30 wrz 2019


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też kupić właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz usunąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto osadzić w oddzielnych, małych kartonach bądź osłonić fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.