(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 cama matrimonio ,1 cama de eléctrica,2 camas altas desarmadas,2 sofás,1mesa 4 sillas ropa mueblbañ (Nr 6652614)

1 cama matrimonio ,1 cama de eléctrica,2 camas altas desarmadas,2 sofás,1mesa 4 sillas ropa mueblbañ

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 802.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Rincón De La Victoria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Peníscola

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego dobytku.