(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-27 17:47

1 do 3 ton odziezy uzywanej w workach (Nr 2755904)

1 do 3 ton odziezy uzywanej w workach

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Worki

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1939.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przekracza 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Ważna jest również informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Istotny jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Od 1 cze 2018 do 2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Tomaszów Mazowiecki, 97-200, Polska

Od 3 cze 2018 do 5 cze 2018