(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 20:04

1 dog

(Nr 1995482)
1 dog

Waga w kg:

20.00

Dystans: 998.00 km

Informacje dodatkowe:

Need transport as soon as possible.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić transport zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie powinno być w takim razie chore ani ranne. Kiedy planujemy przetransportować kota, psa lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać paszport wystawiony przez weterynarza. Spis weterynarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 .

    Nie licząc paszportu wymaganetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie dane jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, gdy mamy odpowiedni transporter. Przy przewozie zwierza warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek i mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Буря, Bułgaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Σπάτα, 19004, Grecja

Termin elastyczny