(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-06-10 20:45

1 duża paczka do Francji (zawiera fotel)

(Nr 2818156)

Długość [m]:

0.95

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1428.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Łęka Opatowska, 63-645, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dourdan, 91410, Francja

Termin elastyczny