1 E-Bike (mit 2 Akkus) (Nr 5825274)

1 E-Bike (mit 2 Akkus)

Waga w kg (łączna):

32

Dystans: 2466.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Algarve, Vila Nova De Cacela

Od 3 cze 2020 do 5 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Coesfeld

Od 8 cze 2020 do 12 cze 2020


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo kupić właściwy karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów ochraniających paczkę.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.