1 E-Bike ohne Batterien (Nr 7343827)

1 E-Bike ohne Batterien

Waga w kg (łączna):

16

Dystans: 915.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 15 wrz 2021 do 16 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bayern, Monachium

15 paź 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić taki karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców ochraniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.