(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-11-20 12:42

1 europaleta

(Nr 2166789)
1 europaleta

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

210

Waga w kg:

80.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Opakowanie ładunku:

abażury

Dystans: 2164.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz wymaga szczególnej ostrożności uważa się przesyłki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Należą do nich m.in. dekoracje, przedmioty tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych materiałów. Pośród zwykle przetransportowywanych przedmiotów możemy wyróżnić gitary, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia prawidłowego osłonięcia paczki jest kluczowa. Dobrą praktyką jest wykorzystać materiały osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej i papiery najlepiej użyć do ochronienia małych elementów – można je dostać w markecie budowlanym i w serwisach w sieci. Podczas gdy folia stretch stosowana jest do osłonięcia całego przedmiotu. Do ochronienia paczki można użyć również koce, styropian, magazyny, ubrania oraz taśmy.

Koszt transportu paczki o specjalnej ostrożności

    koszt przewozu paczki, która jest specjalnej ostrożności zależy od ciężaru i wymiarów, a także od trasy między punktem załadunku i miejscem wyładunku. Na końcowy koszt może zaważać także konieczność zapewnienia materiałów ochraniających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na trasie Warta - Gliwice wydano blisko 250 złotych. Tymczasem za przewóz zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy cena wyniosła 300 złotych.

Adres i termin nadania

42-290 Blachownia, Polska

Od 21 lis 2017 do 22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Santa Perpetua de Moguda, Barcelona, España

Od 22 lis 2017 do 24 lis 2017