(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-22 01:27

1 Fahrrad

(Nr 2171079)
1 Fahrrad

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić taki karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej ułożyć w osobnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić papierem czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów ochraniających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

R331, Claremorris, Irlandia

Od 24 lis 2017 do 28 lis 2017

Adres i termin dostawy

Sonnberggasse 8, Gemeinde Bad Vöslau, 2540, Austria

Od 29 lis 2017 do 17 gru 2017