(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 głośnik (Nr 5268106)

1 głośnik

Długość [m]:

0.47

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 1123.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Zeewolde

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Kłobuck

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to na przykład telewizory i radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które głównie wykorzystuje się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

Obciążalność kartonu trzeba dobrać do gabarytów i ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne pudełko sprzętu, które planujemy przewieźć. W przypadku, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego pudełka, postarajmy się, żeby zredukować pustą lukę oraz uchronić się przed przemieszczaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń należy napakować gazetami, folią stretch albo styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV warto zawinąć go folią bąbelkową, aby uniknąć uszkodzeń. W przypadku mniejszych elementów, urządzenia izoluje się używając styropian. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o wielkich gabarytach, trzeba przede wszystkim odłączyć lub wyciągnąć małe elementy, przykładowo ładowarkę czy kable. Pokaźne sprzęty kładzie się na paletach, a potem owija folią bąbelkową tak, żeby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt transportu sprzętu RTV

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego zależy przede wszystkim od trasy paczki oraz jej rozmiarów – obszerności, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest także fakt, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Gdy sprzęt potrzebuje stosownego opakowania oraz zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wówczas odbije się to także na końcowy koszt transportu.