(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-10-25 13:34

1 jamnik

(Nr 2113860)

Waga w kg:

1.50

Dystans: 374.00 km

Informacje dodatkowe:

Aktualne tylko do 1 listopada

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 14:27

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport pieska w ogrzewanej kabinie. Odbiór pieska dziś a dostawa w czwartek.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim przypadku chore ani zranione. Jeśli postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub fretkę trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis przewoźników uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, kiedy mamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierza można używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Opatkowice, Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oczkowice, Polska

Termin elastyczny