(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-10-25 13:51

1 jamnik

(Nr 2113923)

Waga w kg (łączna):

1.50

Dystans: 374.00 km

Informacje dodatkowe:

Aktualne do 1 listopada

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 4346
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 14:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-25 do 2017-10-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zapraszamy. Transport w kabinie pasażerskiej busa.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

650 zł

ID firmy: 35872
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 10:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-28 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-12-17, 10:53

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam Koszt transportu pieska samochodem osobowym. Transport bezpośredni dedykowany dla Państwa pupila. Piesek pod stałą opieką pasażera. Piesek dociera do celu tego samego dnia beż żadnych przeładunków. Mamy duże doświadczenie w transporcie zwierząt.

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. W przypadku, gdy zamierzamy przetransportować kota, psa lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz prognozowany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, jeżeli posiadamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierząt warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek i mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Kraków, 30-499, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oczkowice, 63-913, Polska

Termin elastyczny