(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Kajaki Dodano: 2017-08-15 23:48

1 kajak

(Nr 1964789)
1 kajak

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg (łączna):

20.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1888.00 km

Informacje dodatkowe:

Dokładna długość wynosi 404 cm. W kajaku znajduje się wiosło. Odbiór możliwy w dniach 26. - 30. września 2017. Termin doręczenia - do 7. października 2017.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kajaków

    Kajaki często przewozi się na dachu auta, wystarczy użyć bagażnik o wystarczająco dużej ładowności. Na bagażniku należy przymocować dodatkowe uchwyty. Żeby uchronić się przed przesuwaniem się kajaka podczas jazdy, warto położyć elastyczny materiał na belkach bagażnika przykładowo podkładkę z gąbki. Kajaki mocuje się do góry dnem przy zastosowaniu specjalistycznych, naprężonych taśm z osłoniętymi klamrami. W przypadku osobistego transportu kajaka, pojazd powinno się należycie opatrzeć znakami. Kodeks drogowy nie zezwala na to, aby bagaż wystawał na długość większą niż 2 metry od tylnej płaszczyzny obrysu pojazdu lub grupy pojazdów. Bagaż nie powinien także odstawać od frontu na odległość większą niż 0,5 metra od przedniej płaszczyzny obrysu i na większą niż 1,5 metra od siedzenia kierowcy. Przewożony ładunek oznaczamy chorągiewką w kolorze pomarańczowym albo dwoma czerwonymi pasami. Sporadycznie, gdy ładunek wychodzi z tyłu do oznakowania stosuje się białe i czerwone znaki. Innym sposobem transportu kajaka jest możliwość skorzystania z przyczepy.

    Transport kajaka potrzebuje specjalnej rozwagi, z tego powodu warto zlecić usługę transportową profesjonalnej firmie transportowej, która zadba o dobre mocowanie, należyte oznakowanie i dostarczenie bez uszkodzenia ładunek.

Cena przewozu kajaka

    Koszt transportu kajaka zależny jest od ilości transportowanych sztuk, a także wpływ na to ma trasa od miejsca nadania do miejsca wyładunku. Średnia cena przewozu kajaka mieści się w przedziale 0,30 – 0,50 złotych za kilometr. Przykładowo, za przewóz kajaka na odcinku Manheim (Niemcy) – Wałcz zapłacono 260 PLN. A przewiezienie kajaka z Pucka do Warszawy zapłacono 220 złotych.

Adres i termin nadania

Shackleford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ełk, 95624, Polska

Termin elastyczny