(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Kajaki Dodano: 2017-08-15 23:48

1 kajak

(Nr 1964789)
1 kajak

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg:

20.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1888.00 km

Informacje dodatkowe:

Dokładna długość wynosi 404 cm. W kajaku znajduje się wiosło. Odbiór możliwy w dniach 26. - 30. września 2017. Termin doręczenia - do 7. października 2017.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kajaków

    Kajaki najczęściej przewozi się na dachu samochodu, wystarczy użyć bagażnik o odpowiedniej ładowności. Na bagażniku trzeba przymocować dodatkowe uchwyty. Aby ustrzec się przed przemieszczaniem się kajaka podczas jazdy, można umieścić gąbczasty materiał na mocowaniach bagażnika na przykład podkładkę z gąbki. Kajaki kładzie się do góry dnem przy użyciu specjalistycznych, naprężonych pasów z osłoniętymi klamrami. W przypadku osobistego transportu kajaka, pojazd trzeba właściwie oznakować. Kodeks drogowy nie zezwala na to, żeby ładunek odstawał na długość większą niż 2 metry od tylnej płaszczyzny obrysu pojazdu lub grupy pojazdów. Ładunek nie powinien także wystawać z przodu na odległość większą niż 0,5 metra od przedniej płaszczyzny obrysu i na większą niż 1,5 metra od miejsca kierowcy. Przetransportowany ładunek znakujemy chorągiewką w kolorze pomarańczowym albo dwoma czerwonymi pasami. W przypadku, kiedy ładunek wychodzi z tyłu do oznakowania używa się białe i czerwone pasy. Inną metodą transportu kajaka jest możliwość skorzystania z naczepy.

    Przewóz kajaka wymaga specjalnej rozwagi, z tego powodu opłaca się zlecić usługę transportową profesjonalnej firmie, która dopilnuje takie elementy jak: dobre mocowanie, odpowiednie oznaczenie i dowiezienie bez uszkodzenia ładunek.

Cena transportu kajaka

    Koszt przewozu kajaka uzależniony jest od liczby transportowanych egzemplarzy, a także wpływ na to ma odległość od miejsca nadania do miejsca rozładunku. Średnia cena przewozu kajaka znajduje się w widełkach 0,30 – 0,50 zł/km. Np., za transport kajaka na odcinku Manheim (Niemcy) – Wałcz zapłacono 260 PLN. A przewiezienie kajaka Puck – Warszawa zapłacono 220 złotych.

Adres i termin nadania

Shackleford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ełk, Polska

Termin elastyczny