(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 karton (Nr 5405458)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 61.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).