(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-12-28 08:49

1 kociak

(Nr 2244858)
1 kociak

Waga w kg (łączna):

1.00

Dystans: 442.00 km

Informacje dodatkowe:

termin początek stycznia 2018

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 51605
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-01-2018, 19:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-01-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2018-01-08, 22:00

Opis oferty:

Jeśli zwierzę nie jest na liście gatunków chronionych i będzie miało własny transporter oraz miskę na wodę i karmę to mogę po nie podjechać. Transporter nie może być większy niż 90x45x45 cm.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić transport zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku schorowane ani zranione. W przypadku, gdy postanowiliśmy przewieźć psa, kota lub królika trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu wymagane są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie dane jak trasa i data przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, jeżeli posiadamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierza można używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Złotoryja, 59-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny