(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 14:50

1 krzesło

(Nr 1823344)

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

58

Wysokość [m]:

48

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 1296.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Proszówki, Bochnia, Polska

2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Baslerstrasse 134, 4123 Allschwil, Szwajcaria

29 cze 2017