(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-16 22:17

1 krzesło

(Nr 2160852)
1 krzesło

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 177.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

69 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 13:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 120x60x60cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 69 zł

Wiadomości:

120 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 08:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-21

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

140 zł

ID firmy: 7416
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 08:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-21

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 140 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Później wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Piotrków Trybunalski, 97-300, Polska

Od 17 lis 2017 do 18 lis 2017

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

Termin elastyczny