(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-06-28 19:25

1 labrador retriever - szczenie

(Nr 1878146)
1 labrador retriever - szczenie

Dystans: 1083.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 44067
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 23:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-07 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-01, 23:48

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

985 zł

ID firmy: 25833
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 17:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 985 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy potrzebujemy zlecić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar oraz dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie powinno być w takim przypadku schorowane ani ranne. Kiedy planujemy przewieźć psa, kota lub królika należy zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 zł.

    Nie licząc paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak trasa i data przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Spis firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, jeżeli mamy odpowiedni transporter. Przy przewozie zwierząt warto stosować różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Kijów, Kyiv city, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nochowo, Polska

Termin elastyczny