(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 12:23

1 Ławkę

(Nr 1919599)
1 Ławkę

Długość [m]:

158

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 317.00 km

Informacje dodatkowe:

Jestem elastyczny co do Termin odbioru i przywozu.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 66617
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-08-2017, 22:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

369 zł

ID firmy: 68960
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-09-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 369 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Następnie warto przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kobylin, Polska

Od 26 lip 2017 do 28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny