(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-01 12:46

1 mała paczka z pl do uk

(Nr 1823112)
1 mała paczka z pl do uk

Długość [m]:

63

Szerokość [m]:

53

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1691.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 14:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 63x53x40 cm i wadze DO 30 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

130 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 13:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka firmą kurierską, monitoring i ubezpieczenie w cenie, wycena dla przesyłki umieszczonej w kartonie o podanej wadze i wymiarach, doręczenie na terenie Europy: 2-5 dni, odbiór i dostawa w dni robocze w godzinach pracy, potrzebna drukarka po stronie nadawcy do wydrukowania listu przewozowego, który wyślemy na maila.

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówkiwyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ogrodzieniec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aylesbury, Wielka Brytania

Termin elastyczny