(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-01 12:46

1 mała paczka z pl do uk

(Nr 1823112)
1 mała paczka z pl do uk

Długość [m]:

63

Szerokość [m]:

53

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1691.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 57765
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 14:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla przesyłki standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 63x53x40 cm i wadze DO 30 kg. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

130 zł

ID firmy: 73979
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 13:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-02 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka firmą kurierską, monitoring i ubezpieczenie w cenie, wycena dla przesyłki umieszczonej w kartonie o podanej wadze i wymiarach, doręczenie na terenie Europy: 2-5 dni, odbiór i dostawa w dni robocze w godzinach pracy, potrzebna drukarka po stronie nadawcy do wydrukowania listu przewozowego, który wyślemy na maila.

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Ogrodzieniec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aylesbury, Wielka Brytania

Termin elastyczny