(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 11:37

1 mała paczka z rzeczami dla dziecka do Haugesund, Norwegia

(Nr 2113479)
1 mała paczka z rzeczami dla dziecka do Haugesund, Norwegia

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1639.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rumia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Haugesund, 5525, Norwegia

Termin elastyczny