(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 maletas (Nr 5233382)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 802.00 km

Adres i termin nadania

Rosja, Sankt Petersburg, Petersburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białoruś, Mińsk, Mińsk

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).