(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 23:52

1 mały kundelek

(Nr 1995965)
1 mały kundelek

Waga w kg:

10.00

Dystans: 220.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku schorowane ani zranione. W przypadku, gdy zamierzamy przetransportować kota, psa lub królika trzeba zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 .

    Nie licząc paszportu potrzebnerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebnerównież takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, jeśli mamy należyty transporter. Do transportu zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Inowrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jedwabno, Polska

Termin elastyczny